WYSUWANE ZNACZNIKI FLUORESCENCYJNE

Wśród materiałów, których nigdy nie powinno zabraknąć w szkolnym lub biurowym piórniku są zakreślacze fluorescencyjne. Są one niezbędne do nauki lub podkreślania ważnych dokumentów.

Wśród naszej szerokiej gamy zakreślaczy znajduje się Click Highlighter od MP. Jest to nowy, bardziej kompaktowy zakreślacz z mechanizmem chowania. W przeciwieństwie do konwencjonalnych zakreślaczy, Click Highlighter chowa się za pomocą przycisku, jak długopis.

Są znacznie wygodniejsze w użyciu, dzięki czemu idealnie nadają się do codziennego użytku przez studentów i profesjonalistów, a także do noszenia w piórniku.

Ważne jest, aby wybrać odpowiedni zakreślacz, który odpowiada Twoim potrzebom i zapewnia najlepszy efekt wizualny podczas nauki lub pracy. Dlatego nasze fluorescencyjne zakreślacze są dostępne w 5 kolorach: niebieskim, zielonym, różowym, pomarańczowym i żółtym.

Ponadto jego ścięta końcówka zapewnia 2 grubości linii 1 i 4 mm, dzięki czemu idealnie nadaje się do różnych zadań, takich jak podkreślanie i pisanie.

Podkreślanie bez zatrzymywania!

W katalogu online można znaleźć nasze zakreślacze termokurczliwe w różnych opakowaniach, niezależnie od tego, czy potrzebujesz pudełka jednego koloru, czy blistrów po 2 markery.