Main Paper S.L

Koncentracja na produkcji artykułów papierniczych

Jesteśmy młodą firmą z ponad 17-letnim doświadczeniem z siedzibą w parku przemysłowym Seseña Nuevo w Toledo, w królestwie Hiszpanii. Posiadamy biuro o powierzchni ponad 5000㎡ i powierzchnię magazynową ponad 100 000 m³, a także oddziały w Chinach i wielu krajach europejskich.

17 lat

Doświadczenie w branży

300 osób

Wielkość zespołu

100 milionów euro

Roczny obrót

Rozpoczęliśmy naszą podróż na rynku dystrybucji wieloproduktowych placówek i bazarów, choć wkrótce zdecydowaliśmy się rozpocząć działalność na nowych rynkach, takich jak tradycyjny rynek papierniczy, duże i średnie sklepy oraz międzynarodowy rynek eksportowy.

Zespół składa się z ponad 300 osób.

Roczny obrót ponad 100 milionów euro.

Nasza firma składa się w 100% z kapitału własnego.. Nasze produkty mają doskonały stosunek jakości do ceny, staranną estetykę i są dostępne dla każdego.

Nasze wartości

Dbamy o to, aby znać potrzeby naszych klientów i utrzymywać z nimi dobre i długoterminowe relacje.

Wizja

Być marką o najlepszym stosunku jakości do ceny w Europie.

 

 

 

 

Wartości

• Tworzymy sukces naszych klientów.
• Promować zrównoważony rozwój.
• Gwarantujemy najwyższą jakość.
• Zachęcamy do rozwoju kariery i awansu.
• Pracować z motywacją i zaangażowaniem.
• Tworzyć etyczne środowisko oparte na zaufaniu i uczciwości.

Misja

Spełnia wszystkie potrzeby związane z artykułami szkolnymi i biurowymi.

 

 

 

 

Nasze produkty

Ponad 5.000 referencji wśród artykułów papierniczych, biurowych, szkolnych, rzemieślniczych i plastycznych, sklasyfikowanych w naszych 4 ekskluzywnych markach. Produkty o wysokiej rotacji zawsze potrzebne w biurze, dla studentów i do codziennego użytku w domu. Dla fanów rękodzieła i sztuk pięknych, zaspokajając wszelkie potrzeby każdego użytkownika produktów papierniczych, a także kolekcji fantasy: notatników, długopisów, pamiętników …

Nasze opakowania mają wysoką wartość: Dbamy o ich projekt i jakość, tak aby chroniły produkt i sprawiały, że dotrze on do konsumenta końcowego w doskonałych warunkach.W pełni przygotowane do sprzedaży na półkach sklepowych i swobodnie dostępnych przestrzeniach.

Nasze marki

Przybory do pisania, artykuły korekcyjne, produkty biurowe i biurkowe, akcesoria do napełniania, artykuły do kolorowania i rękodzieła.

Szeroka gama produktów artystycznych

Wszystko, czego potrzebujesz w plecakach i futerałach

Obsługa produktów papierniczych: wszystko w zeszytach, blokach i bloczkach.