Samouczek: Technika nalewania na okrągłe płótno przy użyciu produktów Artix

Dzięki tej technice możesz tworzyć marzycielskie wzory na różnych powierzchniach, aby udekorować swój dom. Dostępnych jest tak wiele technik wylewania, że może wydawać się trudne, aby wiedzieć, od czego zacząć, dlatego przygotowaliśmy prosty samouczek, abyś mógł zacząć już dziś.

Co będzie potrzebne do wykonania tego samouczka dotyczącego techniki nalewania:

Samouczek: Technika zalewania

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, jest przygotowanie miejsca pracy. Użyłem plastikowej torby do przykrycia powierzchni, aby upewnić się, że niczego nie poplamię.

Kontynuujmy, przygotowując wszystkie farby, których będziemy używać. Aby to zrobić, użyjemy takiej samej ilości farby akrylowej jak medium, to znaczy, jeśli użyjemy dwóch nakrętek farby, nałożymy dwie nakrętki medium. Do tego dodajemy odrobinę oliwki dla dzieci i dobrze mieszamy.

Kiedy mamy już gotowe 3 kolory, przygotowujemy płótno. Aby farba mogła idealnie przesuwać się po płótnie, będziemy musieli zaimpregnować je medium akrylowym.

I teraz zaczyna się magia. Do czystej szklanki wlewamy po odrobinie każdego koloru, jeden na drugi, nie mieszając ich, a gdy mamy już wszystko, wylewamy to na płótno. Teraz nadszedł czas, aby trochę pobawić się wzorem, rozprowadzimy farbę po całym płótnie, nie dotykając go.

Jest to część, którą lubię najbardziej, ponieważ nigdy nie wiemy dokładnie, jak to będzie wyglądać, jedyną rzeczą, którą wiemy, jest to, że jest to technika, która zawsze pozostawia piękny efekt.

Długopisy wymazywalne w bezkonkurencyjnej cenie.

Możesz tworzyć dowolne kombinacje kolorów i używać ich na dowolnej powierzchni. W tym przypadku użyłem płótna, ale możesz malować na wazonie, na kartonowych literach, a nawet możesz stworzyć własne etui na telefon komórkowy za pomocą techniki nalewania.

Jeśli wolisz, kliknij, aby zobaczyć samouczek wideo .